Snuggle Buddies 28cm Friendship Bunny Soft Toy (Styles Vary)

20.00

Shijoni aventura të buta dhe të lezetshme me lodrën tuaj të butë Friendship Bunny 28 cm nga seria Snuggle Buddies.

Ky lepur Snuggle Buddies është simpatik dhe i adhurueshëm, me veshë të mëdhenj dhe një hundë të ëmbël rozë. Qoftë koha e gjumit apo koha e lojës, shoku juaj lepur është i lumtur t’ju ndjekë kudo që të shkoni

Ky lepur Snuggle Buddies është një dhuratë e shkëlqyer për fëmijët dhe do ta keni të vështirë t’i rezistoni përqafimit të lepurit tuaj të ri gjatë gjithë kohës, sepse është shumë i lezetshëm!

Karakteristikat e produktit:

I disponueshëm në ngjyrat: gri dhe krem
Dimensionet e produktit: përafërsisht. 32 cm (H)
I përshtatshëm që nga lindja

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

315-10123-B

Our Product Number

539494

Age

0 – 3, 11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.