English Cottage 1000pc Puzzle

9.00 12.00

SKU: 550454 Kategori: , , Etiketë:

Kjo puzzle e paraqitur në mënyrë të shkëlqyeshme Cottage English është zgjidhja perfekte për pasditet me shi. E bërë nga materiali premium, çdo pjesë përshtatet së bashku për të zbuluar një skenë simpatike fshati.

Ka 1000 pjesë brenda kutisë, duke ofruar vetëm sasinë e duhur të sfidës. Fëmijëve dhe të rriturve njësoj do t’ju pëlqejë të bashkojnë pjesët me cilësi të lartë për të zbuluar skenën e pyllit, të kompletuar me një vilë fshati të ndërtuar me gurë.

Për moshat 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Centum Books

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

TLE03368

Our Product Number

551430

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.