Gabby’s Dollhouse – Catrat 10′ Soft Toy

24.99

S’ka stok

Bashkohuni me CatRat-in e dashur në aventurat e tij me këtë lodër të butë 10 inç me ngjyra të ndezura nga programi i suksesshme Gabby’s Dollhouse.

CatRat, lozonjar, mbledhës i të gjitha gjërave me shkëlqim.

Kjo lodër e butë CatRat është prodhuar duke përdorur pëlhura të cilësisë më të lartë, mbushjen më të butë dhe detaje të shkëlqyera për t’i dhënë jetë CatRat në duart e fëmijëve, në mënyrë që ata të mund të argëtohen me orë të tëra duke krijuar aventurat e tyre me CatRat dhe miqtë e tij më të mirë Gabby dhe miqtë e tjerë të maces.

Karakteristikat e produktit:

Kjo lodër e butë ka përafërsisht 25 cm gjatësi
I përshtatshëm për të gjitha moshat!

Specifications

Manufacturer

POSH PAWS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

50106

Our Product Number

550877

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.