Heroes of Goo Jit Zu – Jurassic World: Pyroraptor

24.99

SKU: 556791 Kategori: , ,

Kthehuni në Botën Jurassic dhe zbuloni më shumë krijesa parahistorike të pabesueshme në një mënyrë krejtësisht të re me dinosaurin më të shtrirë që kërcyer nga ekrani i madh!

Njihuni me Pyroraptor! I vogël, me lëvizje të shpejtë ky dinosaur i shkathët ka kthetra të forta të dizajnuara për ngjitje. Kapni dhe shtrini krahët dhe këmbët e Pyroraptor. Kjo krijesë e pabesueshme realiste, e përkulur parahistorike mund të shtrihet deri në 3 herë madhësinë e saj normale! Kur e lironi, ai kthehet në formën dhe madhësinë e tij origjinale!

Karakteristikat e produktit:

Kjo krijesë parahistorike mund të shtrihet deri në 3 herë madhësinë e saj normale.

Kur e lini të lirë, ai kthehet në formën dhe madhësinë e tij origjinale.

Super elastik dhe super i fortë, Jurassic World Stretch Heroes ofrojnë një mënyrë krejtësisht të re GOOEY për të luajtur me figura aksioni pa rrëmujë.

E pershtatshme per moshen 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

CHARACTER OPTIONS LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

41305

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.