Super Mario – Hover Shell Strike Game

30.00

SKU: 552658 Kategori: , ,

Kthejeni çdo sipërfaqe të sheshtë në një lojë me Super Mario Hover Shell Strike! Përfshin një top të gjelbër që duket si një guaskë Koopa Trooper që noton duke përdorur fuqinë ajrore, përdorni lopatat për të dërguar topin të fluturojë te kundërshtari juaj.

Karakteristikat e produktit:

  • E pershtatshme per moshat 4 vjec +
  • Për 2 lojtarë
  • Kërkesat për bateri 2 x AAA (nuk përfshihet)

Specifications

Manufacturer

Epoch

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

7397

Our Product Number

548998

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.