James Galt 5 Paintbrushes

4.00 5.00

Ka stok

SKU: 250274 Kategori: , , , Etiketë:

Krijo një kryevepër me këto pesë penela nga James Galt.

Furçat vijnë në madhësi të ndryshme me doreza druri të cilat artistët e vegjël do t’i pëlqejnë.

Një set i shkëlqyer arti për moshat 6+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Galt

Manufacturer Number

A3319H

Our Product Number

250274

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.