Out and About Flying Disks – 3 Pack

4.00

Vetëm 1 stok

SKU: 537665 Kategori: , , ,

Kaloni orë të tëra plot argëtim me këtë set prej 3 disqesh fluturues nga Out and About.

Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në park, duke luajtur në plazh ose duke shijuar kohën në kopsht me miqtë tuaj, ky set i disqeve fluturuese është zgjidhja perfekte për çdo kohë të lojës jashtë.

Seti përfshin 3 frisbe krejtësisht të ndryshme. Përdorni diskun e rrumbullakët për të treguar se sa larg mund të hidhni, ose shikoni bumerangun të kthehet tek ju në ajër. Seti madje ka një bumerang të trefishtë për edhe më shumë argëtim. Çdo Disk Fluturues vjen me një ngjyrë të ndritshme.

Për moshat 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer Number

322-17108-I

Our Product Number

537665

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.