Jurassic World Stretch Blue Toy

25.00

Ka stok

SKU: 547528 Kategori: , ,

Shto pak argëtim parahistorik në kohën e lojës me këtë lodër Stretch Blue nga Jurassic World.

Frymëzuar nga dinosauri Velociraptor Blue nga filmat Jurassic World, ai tregon se si do të dukej ky dinos i fuqishëm si foshnjë. Me shumë detaje dhe stile realiste të filmit, do t’ju pëlqejë të rikrijoni momentet tuaja të preferuara nga filmat.

Plus, kjo lodër elastike është shumë argëtuese! Mund ta shtrini sa të doni, ta lidhni në nyje apo edhe ta tërhiqni në drejtime të ndryshme. Ky dinosaur i vogël do të kthehet gjithmonë në formën e tij normale.

E përshtatshme për moshat 5+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Character Options

Manufacturer Number

7216

Our Product Number

547528

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11