LEGO NINJAGO Cole’s Earth Dragon EVO Ninja 71782

46.99

Ka stok

Fëmijët do të jenë të emocionuar të organizojnë beteja magjepsëse me këtë set aksioni ninja LEGO NINJAGO Cole’s Earth Dragon EVO (71782).

Bashkoni forcat me NINJAGO Cole dhe dragoin e tij tokësor për një përplasje të gjithanshme kundër Bone Scorpio. Seti përmban një lodër të mundshme dragoi me një trup të lëvizshëm, kokë dhe këmbë që mund të përmirësohet për ta bërë atë edhe më të madh dhe më të fuqishëm duke shtuar krahë, brirë dhe një bisht të artë. Seti përfshin gjithashtu 2 minifigura të personazheve LEGO NINJAGO: Cole, i armatosur me një katana të artë dhe Bone Scorpio, i armatosur me një kosë dhe një pako armësh të ndryshme për luftëtar kockash. Bone Scorpio gjithashtu mund të hyjë në betejë me krijesën e tij akrep me 6 këmbë.

Karakteristikat e produktit:

  • Ky set lojërash përfshin një figurë lodër të mundshme LEGO Ninjago Cole’s Earth Dragon dhe 2 minifigura LEGO NINJAGO: Cole me një katana të artë dhe një çekiç dhe një Bone Scorpio me një kosë dhe një pako armësh luftarake kockore.
  • Pjesë e gamës LEGO NINJAGO
  • Përmban 285 pjesë
  • Dimensionet e përafërta: Lodra e dragoit është mbi 14 cm e gjatë
  • E pershtatshme per moshat 7+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

71782

Our Product Number

LE71782

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.