LEGO Super Mario Conkdor’s Noggin Bopper Expansion Set 71414

20.99

Ka stok

Adhuruesit e LEGO Super Mario mund të marrin një karakter të madh me këtë set të Conkdor’s Noggin Bopper (71414).

Kjo lodër ndërtimi përmban një figurë të madhe, të ndërtueshme armiku Conkdor për një figurë interaktive LEGO Mario, LEGO Luigi ose LEGO Princesha Peach (nuk përfshihen) kundër të cilave mund të luftoni. Kini kujdes – sapo të zbresin në këmbëzën, Conkdor do të përpiqet t’i godasë. Lojtarët mund të mposhtin personazhin gjigant Super Mario duke goditur me këmbë mbi etiketën e aksionit në kokën e tij dhe më pas duke kërcyer në trampolinë për ta bërë atë të ngrihet përsëri! Kjo lodër interaktive është krijuar për të luajtur me një set fillestar LEGO Super Mario (71360, 71387 ose 71403 – kërkohet për lojë).

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përmban një figurë Conkdor dhe etiketë aksioni
  • Kërkohet një set fillestar LEGO Super Mario (71360 me LEGO Mario, 71387 me Luigi ose 71403 me Princeshës Peach) për lojën interaktive
  • Shkarkoni aplikacionin shoqërues LEGO Super Mario për udhëzime ndërtimi dixhitale dhe ide frymëzuese për të përmirësuar përvojën LEGO
  • Përmban 130 pjesë
  • Përmasat e përafërta: 14 cm x 6 cm x 15 cm
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

 

 data-flixsrcset=

Conkdor challenge

Stomping fun

Springboard

 data-flixsrcset=
 data-flixsrcset=

 

Specifications

Manufacturer Number

71414

Our Product Number

LE71414

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.