Little Tikes Tap a Tune Xylophone

44.99

SKU: 531270 Kategori: , , ,

Mini muzikantëve do t’ju pëlqejë ksilofoni Little Tikes Tap A Tune!

Është mënyrë argëtuese dhe e lehtë për të prezantuar notat, zërin dhe ritmin. Gjithashtu, ky ksilofon i Little Tikes ndihmon në përmirësimin e koordinimit të syrit dhe dorës dhe aftësive të shkëlqyera motorike.

Ksilofoni vjen me rrota dhe dorezë, kështu që mund të tërhiqet me lehtësi, ndërsa kartat e muzikës mësojnë të voglin tuaj të ndjekë këngën tuaj. Çdo melodi është e mundur me ksilofonin Tap A tune!

Një dhuratë e shkëlqyer për Little Tikes për moshat 2+ vjeç.

Çfarë ka në kuti?

  • Ksilofon dhe tapper
  • Kartat muzikore

Specifications

Manufacturer

Little Tikes

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

642982E4C

Our Product Number

551733

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.