London Puzzle – 1000 Pieces

12.00

S’ka stok

SKU: 549420 Kategori: ,

Bëj një udhëtim në Big Smoke me këtë puzzle fantastic me 1000 pjese  në Londër nga sfera e Centum Books.

Duke festuar monumentet më ikonike të Londrës, Big Ben dhe Urën e Westminsterit, kjo enigmë me cilësi të lartë është një gjë e domosdoshme për vendasit dhe vizitorët.

Brenda kutisë së paraqitur në mënyrë të shkëlqyer, adhuruesit e puzzle do të gjejnë 1000 pjesë të prera me saktësi dhe më shumë informacion rreth produktit perfunditar. Pasi të përfundojë, figura ka përmasat 51cm x 69cm.

E përshtatshme për moshat 9+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Centum Books

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

06-0005

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.