Original Squishmallows 7.5′ Soft Toy – Leland the Blue Striped Fish

15.00

Njihuni me Leland the Blue Striped Fish, një pelush ultra i butë, me përmasa 19 cm është bërë me materiale të cilësisë së lartë dhe ultra të butë. Shtoni këtë pelush të adhurueshëm në Skuadrën tuaj Squishmallow.

Squishmallows janë perfekte për ti përqafuar kur pushoni në shtëpi, shikoni një film ose bëni një udhëtim të gjatë me makinë ose aeroplan. Ky pelush autentik Squishmallows është i lehtë për t’u pastruar – lahet me dorë, pastaj thahet në ajër. Këto Squishmallows janë lodrat më të buta dhe më të lezetshme prej pelushi.

Karakteristikat e produktit:

Squishmallows vijnë me një sërë personalitetesh, madhësish dhe ngjyrash argëtuese
Kërkoni në The Entertainer për Squishmallows të tjera, duke përfshirë FlipAMallows, HugMees, Mystery Squad dhe Stackables
Dimensionet e përafërta: 19cm
E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

JAZWARES

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

SQCR04083

Our Product Number

565084

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.