Nerf DinoSquad Dart Blaster – Tricera-blast

44.99

S’ka stok

SKU: 550900 Kategori: , , , ,

Zbavituni me Nerf DinoSquad Dart Blaster – Tricera-blast.

Fuçia e këtij blasteri me një gjuajtje duket si një kokë Triceratops, me dy brirë që i dalin nga koka dhe një nga hunda.

Synoni me saktësi objektivat me të shtënë me një gjuajtje. Ngarkoni një plumb, më pas tundni dorezën mbrapa ndërsa shtypni këmbëzën dhe gjuani objektivin tuaj!

Ruani 4 plumba në pjesën e pasme të boshtit për të vazhduar të shkrepni shpejt dhe lehtë, pa pasur nevojë për shumë kohë për t’u ringarkuar.

E përshtatshme për moshat 8+ vjeç

Tricera-blast Blaster vjen me:

1 x blaster

5 x plumba

Specifications

Product Dimensions

Height: 29.2 cm Width: 54.6 cm Depth: 6.0 cm

Manufacturer

Hasbro

Manufacturer Number

F0803

Our Product Number

550900

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids