Nick Jr. Ready Steady Dough Rainbow Delight Dough

27.00

SKU: 555436 Kategori: ,

Ready! Steady! Dough! Sillni pak argëtim shumëngjyrësh me këtë set Rainbow Delight Dough nga seria Nick Jr. Ready Steady Dough.

Fëmijët mund të bëjnë krijime të panumërta me këtë set shumëngjyrësh. Pavarësisht nëse përdorin imagjinatën e tyre për të filluar ose për të krijuar një dizajn të mrekullueshëm 3D, ka shumë mundësi për argëtim të mprehtë dhe ndijor. Ky set fantastik përfshin 20 kuti mbresëlënëse plasteline në të gjitha ngjyrat e ylberit (gjithsej 1176 g)!

Përdorni tabelën e ngjyrave në pjesën e pasme të paketës për t’ju ndihmuar të përzieni çdo ngjyrë që ju nevojitet për të përfunduar kryeveprat tuaja argëtuese. Krijim i pafund – orë argëtimi ndijor me Nick Jr. Ready Steady Dough.

Çfarë ka në kuti?

20 x 56 g kuti me plastelinë

Karakteristikat e produktit

Plastelina është një lodër që nuk duhet ngrënë. Përmban gluten gruri.
Për moshat 2+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

318-13182-BN

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.