Out of the Box Foil Picture and Cards

15.00

SKU: 549611 Kategori: ,

Zbuloni një botë ngjyrash dhe modelesh me Out of the Box Foil Picture and Cards.

Ideale për të vegjlit me imagjinatë të madhe, merrni një kartë dhe hiqni një pjesë të figurës, më pas vendoseni në fletë metalike, fërkojeni me gishtin tuaj dhe shikoni se si transformohet fleta e shkelqyeshme ne foto! Ju mund të krijoni 6 kartolina me shkëlqim të mahnitshëm dhe një fotografi të madhe duke përdorur fletët e përfshira. Ky set është i lehtë për t’u përdorur dhe nuk kërkon ngjitës, kështu që nuk krijon rrëmujë!

Shfaqni punimet me shkëlqim rreth shtëpisë dhe tregoni anën tuaj kreative.

Karakteristikat e produktit:

  • Set që nuk krijon rrëmujë për krijimin e kartolinave dhe fotografive me fletë metalike
  • Seti përmban: 1x foto të madhe, 6x kartolina, 1x stendë dhe shumëllojshmëri letre me teksturë, fletë metalike
  • Dimensionet e kartolinës: përafërsisht. 29 cm (H) x 23 cm (G) x 0,1 cm (D)
  • Për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

318-17146-B

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.