Out and About Archery Set

18.00

S’ka stok

SKU: 560282 Kategori: , ,

Le të praktikojmë gjuajtjen e objektivave dhe zhvillimin e gjuajtjes tonë me këtë set për gjuajtje me hark Out and About.

I lehtë dhe i qëndrueshëm, ky set i fortë harku dhe shigjetash është i mrekullueshëm për të inkurajuar fëmijët të praktikojnë synimin e tyre dhe të shijojnë lojën në natyrë. Vendosni shigjetat mbi hark, tërhiqeni spangun duke e mbajtur fort harkun, vini në shënjestër dhe më pas lëshojeni spangun për të parë shigjetën të fluturojë. Ky set është i thjeshtë dhe i lehtë për t’u përdorur.

Loja me setin e gjuajtjes me hark inkurajon koordinimin dorë më sy, stërvitjen e objektivit dhe gjuajtjes dhe zhvillimin fizik.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x hark, 3 x shigjeta dhe 1 x mbajtëse të shigjetave
  • Ndihmon në nxitjen e aktivitetit fizik dhe koordinimin dorë-sy
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

322-17169-I

Our Product Number

538858

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.