Paw Patrol Ludo Game – Pink

8.00 10.00

S’ka stok

SKU: 551977 Kategori: , , , Etiketë:

Prezantimi i lojës Paw Patrol Ludo! Duke marrë lojën popullore Ludo dhe duke e bërë atë edhe më tërheqëse për fëmijët me Paw Patrol!

Bashkohuni me Chase dhe bandën dhe zhvilloni aftësi strategjike në një garë rreth bordit drejt fitores! Lojë e përsosur për të shkatërruar mërzinë për të gjithë familjen.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin dërrasë, personazhe me ngjyra dhe 1 zar.
  • I përshtatshëm për 2-4 lojtarë
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

W O Products

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

20TYGABOO4PAW00

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.