Rubik’s Junior – Kitten

13.00

SKU: 561785 Kategori: , ,

Rubik’s Junior – Kitten është enigma ideale për zgjidhësit e vegjël të problemeve.

Karakteret e lezetshme të përdredhura janë kaq të lehta për t’u kapur dhe për t’u kthyer. Përdredhni blloqet për të krijuar një kafshë të përzier, por me relativisht pak kombinime. Është e lehtë për t’u zgjidhur, duke e mbajtur fëmijën tuaj të argëtuar. Me 4 kafshë për të mbledhur – një ari, lepur, kotele dhe qenush (shiten veçmas)!

Karakteristikat e produktit:

  • 4 stile për të zgjidhur: Ariu, qenush, kotele, lepur (shitet veçmas)
  • Enigma ideale për zgjidhësit e vegjël të problemeve
  • Përdredhni blloqet për të krijuar një kafshë të përzier
  • Përmasat e përafërta: 21.5 x 17 x 6.5 cm
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Our Product Number

550822

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.