Peppa Pig’s Phonic Alphabet

24.99

S’ka stok

SKU: 547053 Kategori: ,

Alfabeti fonik i Peppa Pig i prezanton fëmijët me kënaqësinë e të mësuarit me një mik të dobishëm.

Nuk ka mënyrë më të mire për të eksploruar botën se sa me Peppa Pig. Kur Peppa bën një pyetje, ju mund të përgjigjeni duke zgjedhur kubin e duhur interaktiv dhe duke e futur atë në pjesën e përparme të fustanit të saj.

Fëmijëve do t’ju pëlqejë mundësia për të luajtur dhe mësuar me Peppën. Me pyetje në lidhje me shkronjat, numrat, ngjyrat, drejtshkrimin dhe më shumë, ka orë të tëra argëtimi për të mësuar ndërsa eksplorojnë kubat e mëdhenj interaktivë dhe qeshin me Peppa.

Për moshat 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Trends

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

PP12

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.