Power Rangers: Dino Fury – T-Rex Champion Zord 10″ Action Toy

49.99

Vetëm 2 stok

SKU: 553146 Kategori:

Fëmijëve do t’u pëlqejë të krijojnë aventura të mbushura me aksion me këtë lodër aksioni T-Rex Champion Zord nga Power Rangers: Dino Fury.

Bëhuni gati për aksionin final! Frymëzuar nga shfaqja e mrekullueshme Dino Fury, ky T-Rex Zord është i përsosur për të frymëzuar aventurat e tyre. Ai përmban drita dhe tinguj të mahnitshëm, si dhe karakteristika Chomp Attack dhe Dino Roar.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin 1x një T-Rex Zord të zhurmshëm e të zhurmshëm me drita dhe tinguj

Tërhiqni lart ose shtypni bishtin T-Rex, ata mund të aktivizojnë Chomp Attack ose Dino Roar

Bateritë e përfshira (2 x AAA)

Përmasat e produktit përafërsisht: 25 cm (H) x 36 cm (D) x 9 cm (L)

Mos lejoni që argëtimi të ndalet këtu! Ne kemi shumë lodra më emocionuese të Power Rangers për t’i zbuluar këtu në The Entertainer.

E pershtatshme per moshat 4-10 vjec.

Specifications

Manufacturer

Hasbro

Manufacturer Number

F22645L0

Our Product Number

553146

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11