Snuggle Buddies 100cm Giant Bunny – Cuddles

29.99

Ka stok

Snuggle Buddies Giant Bunny 100cm

Ky lepur gjigant i butë me siguri do të bëhet një mik i ri i çmuar. Me pëlhurë super të butë, një shprehje të ëmbël dhe madhësi shumë të madhe, ky lepurush është perfekt për t’u strukur dhe për të luajtur. Pavarësisht nëse fëmijët shijojnë një sy gjumë komod me shokun e tyre të ri, duke luajtur me veshët e tij të mëdhenj 49 cm ose duke imagjinuar shumë aventura së bashku, ka shumë mundësi për argëtim.

Karakteristikat e produktit:

Dimensionet e produktit: përafërsisht. 100 cm (H) x 32 cm (P) x 32 cm (D) shtrirë ose 55 cm (H) ulur lart

I përshtatshëm për 12+ muaj

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

315-10182-I

Age

0 – 3, 11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.