Snuggle Buddies Endangered Animals Plush Toy – Polar Bear

15.00

Ka stok

Bëj një udhëtim në Arktik me këtë lodër ari polar prej pelushi nga linja e kafshëve të rrezikuara të Snuggle Buddies.

Ky Ari Polar është dhurata perfekte për adhuruesit e kafshëve të vogla. Ai ka lesh të bardhë super të butë, putra të lezetshme dhe një fytyrë miqësore. Ju mund të imagjinoni peshkimin në një akullnajë të ngrirë ose thjesht të strukeni në kohën e gjumit. Ti vendos!

Kjo lodër komode është një mënyrë e shkëlqyeshme për t’i prezantuar të vegjlit me mbretërinë e kafshëve duke zhvilluar një ndërgjegjësim për speciet e rrezikuara në planetin tonë.

Për moshat 0+ muaj.

 

Specifications

Manufacturer

Addo

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

315-10174-I

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.