Stretch Armstrong Mini Figure – Sonic The Hedgehog

25.00

SKU: 553271 Kategori:

Nga video-loja hit Sonic the Hedgehog! Kapeni këtë Sonic dhe shtrini krahët dhe këmbët e tij. Lëshojeni dhe ai do të kthehet në formën dhe madhësinë e tij normale. Për moshat 5 vjeç e lart.

Karakteristikat kryesore:

  • Hidhe në veprim
  • Figurë super elastike
  • Përmasat e produktit: 14 x 8 x 8 cm
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

Character Options

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

7486

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.