Super Mario Piranha Plant Escape Game

34.99

SKU: 549233 Kategori: , ,

Bëhuni gati për argëtim të shpejtë me këtë lojë Super Mario Piranha Plant Escape.

Chomp Chomp! A mund t’i shpëtojnë lojtarët bimës së uritur Piranha? Hidhni zarin për të filluar, më pas përpiquni të lëvizni nëpër tabelë. Kushdo që përtypet nga Bima e Piranhas humbet.

Ka 2 personazhe nga Super Mario të përfshira brenda kutisë dhe 2 pjata me karaktere gjithashtu. Kjo lojë emocionuese është gjithashtu në përputhje me figurat nga pjesa tjetër e gamës së Link System! Shtojini të gjitha në kutinë e lodrave për të sjellë edhe më shumë argëtim në kohën e lojës.

E përshtatshme për moshat 4+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Epoch

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

7357

Our Product Number

548140

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.