Super Mario Kart – Racing Deluxe Expansion Pack Bowser and Toad Cars

20.00

SKU: 558045 Kategori: , ,

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të luajnë me këtë set Super Mario Kart – Racing Deluxe me Bowser dhe Toad.

E përputhshme me Mario Kart Playset, Bowser dhe Toad do të bëjnë shtesa super argëtuese në pistën tuaj Super Mario Kart! Drejtoni me shpejtësi por me kujdes figurën tuaj të kartit duke përdorur 3 butonat, rrëshqitësin dhe animin e treverit duke kaluar nëpër 6 truqet e ndërlikuara për të arritur në vijën e finishit! Kush do te fitoje?

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Makina me personazhet Bowser dhe Toad.
  • E përputhshme me Super Mario Kart Racing Deluxe Playset (shiten veçmas)
  • Toad është një kart më i lehtë, Bowser është një kart më i rëndë.
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer Number

7417

Our Product Number

551299_70567I

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.