Super Mario Lunch Box

6.00

Me ndarje të shumta për të vendosur lloje të ndryshme ushqimesh veçmas, këto kuti dreke vjen në një sërë dizajnesh shumëngjyrëshe. Forma drejtkëndore me ndarje të përshtatshme.

  • Dizajn i licencuar i personazheve
  • Kapaciteti: 800 ml
  • Bllokim sigurie
  • Bërë nga plastika pa BPA, e sigurt për ushqim
  • Lahet me dorë në ujë të ngrohtë dhe me detergjent enësh
  • Përmasat: 14 cm (P) x 18 cm (L) x 6 cm (H)

Specifications

Manufacturer

STOR

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

21420

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.