Walkie Talkie Set – Sweet Dreams

18.00

SKU: 560005 Kategori: ,

Argëtohuni duke komunikuar me miqtë me setin elegant Sweet Dreams Walkie Talkie.

Këto radio radiofonike kanë një rreze funksionimi deri në 50 m dhe paraqesin një imazh njëbrirësh dhe ylber në çdo pajisje. Me një dizajn të krijuar për duar të vogla dhe një veçori të përshtatshme për kapëse rripi, fëmijët mund të komunikojnë lehtësisht në lëvizje me miqtë e tyre.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 2 x Walkie Talkie Sweet Dreams
  • Gama e funksionimit deri në 50 m
  • Përmban një dizajn njëbrirësh dhe ylber
  • Ka një kapëse rripi
  • Kërkesat për baterinë: 3 x AAA (nuk përfshihen)
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

EURO SWAN

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

KL11532

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.