Woodlets Touch & Feel Dino Puzzle

9.00 13.00

Mësojini të vegjlit rreth botës së mahnitshme të dinosaurëve dhe shijoni lojën shqisore me puzzle prej druri Woodlets Touch & Feel Chunky Dinosaur.

E përkryer për duart e vogla, fëmijët mund t’i heqin pjesët e dinosaurëve prej druri nga tabela dhe të eksplorojnë teksturat e ndryshme pas çdo dino për stimulim ndijor. Ne mund t’u mësojmë atyre për dinosaurët dhe të përpiqemi t’i emërtojmë ata. Më pas mund ta vendosim çdo pjesë në vend për të zhvilluar koordinimin dorë-sy.

Puzzle Woodlets Touch & Feel Chunky Dinosaur është e përkryer për zhvillimin e të mësuarit dhe stimulimin e shqisave të fëmijëve, plus është ideale për të frymëzuar imagjinatën e tyre ndërsa luajnë me T-Rex, Diplodocus dhe më shumë.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përfshin: 1x puzzle prej druri dhe 6x pjesë
  • Përfitimet zhvillimore: stimulon shqisat, shkathtësinë dhe koordinimin
  • Woodlets- Imagination Runs Wild!
  • Dimensionet e produktit: përafërsisht. 22,5 cm (H) x 30,2 cm (P) x 0,7 cm (D)
  • Për moshat 12+ muaj

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

312-16145-B

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.