Word Matching Game

10.00

Ka stok

SKU: 539718 Kategori:

Loja e përputhjes së fjalëve është e përkryer për t’i ndihmuar të vegjlit të mësojnë për botën rreth tyre.

Kjo lodër thelbësore edukative përfshin imazhe dhe fjalë që fëmijët do t’i pëlqejnë, duke përfshirë qentë, macet, arinjtë, lulet dhe drerët, plus shumë të tjera.

A mund ti bëj vogli juaj imazhet bashkë me fjalët në letra?

Loja ideale për fëmijët e moshës parashkollore — inkurajimi i njohjes së shkronjave dhe krijimit të fjalëve nuk ka qenë kurrë më i lehtë me lojën e përputhjes së fjalëve.

I përshtatshëm për fëmijët e moshës 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

W & O Products

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

228

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.