Minecraft Iron Sword

25.00

SKU: 562350 Kategori: , ,

Krijoni skenat tuaja të Minecraft në jetën reale me Shpatën e Minecraft.

Minecraft Iron Sword është i përsosur për krijimin e skenarëve të lojës me role të drejtpërdrejta nga ekskluziviteti popullor i lojërave video. Kjo shpatë në shkallë të gjerë bazohet në një nga mjetet e njohura të përdorura për të luftuar kërcënimet ose për të thyer blloqe më shpejt sesa me dorë për materialet e ndërtimit. E bërë nga një plastikë e qëndrueshme, kjo shpatë me madhësi për fëmijë e bën të lehtë krijimin e aventurave tuaja të Minecraft në jetën reale.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Minecraft Iron Sword
  • Bërë nga një plastikë e qëndrueshme
  • Krijoni aventurën tuaj në Minecraft
  • Mblidhni të gjitha lodrat me role Minecraft (shiten veçmas)
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HLP59

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.